Bag 2 Bag kleinere tas met dubbele rits “ Hughes “, écht leer.
Bag 2 Bag, een écht Nederlands merk, opgezet door 2 leuke spontane meiden uit Brabant. De productie is in India en word absoluut uitgevoerd onder goede werk omstandigheden en géén kinder arbeid.
Hughes,,
Hoe handig is deze stoere handige tas met lange verstelbare schouderband!
Verrassend ruim door 2 ruime ritsvakken, het voorvak met magneetknooo én het tussenvak, ook met magneet knoop.
Ruimte voor pasjes, telefoon, paspoort etc…zie foto's.
Verstelbare lange schouderband.
Mooi strak design,
Wie wil deze stoere tas nu niet?
Verkrijgbaar in 3 kleuren
Black
Almond
Mushroom
Afmeting: 25x18x6cm.
Materiaal; 100% leer.
Portemonnee "Angu" is van hetzelfde leer (en kleur) gemaakt, zo zou je dus een setje kunnen maken. Je vindt deze porto in de categorie portemonnees.
Doordat leer een natuurproduct is, kunnen er onderling wat kleine kleurverschillen zijn. Dit is onoverkomelijk met een natuurproduct. Uiteraard zijn alle modellen afzonderlijk gecontroleerd en akkoord bevonden.
Tip: spray je tas (voor gebruik) altijd in met een vuil- en vocht afstotende spray. Zo geef je het een extra bescherm laagje. Advies is ook om dit nog eens te herhalen na een paar maanden.